Aktywne mamy w Sępólnie Krajeńskim

Projekt „Aktywni rodzice w Sępólnie Krajeńskim” ma ułatwić osobom z gminy Sępólno Kraj. powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka. Grupą docelową jest 60 rodziców zamieszkałych w gminie Sępólno Krajeńskie, którzy pozostają nieaktywni zawodowo po przerwie związanej z przyjściem na świat dziecka.


Brzozowska
Mama 1,5 rocznej Zuzy. Możliwość uczęszczania przez córkę do Żłobka dała jej szansę na aktywizację zawodową. Aktualnie odbywa staż w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Wolny czas poświęca na aktywny wypoczynek. Marzeniem mamy jest rodzinny wyjazd do parku rozrywki Disneyland i uściskanie Myszki Miki.


Chrapkowska
Mama Mateusza powróciła na rynek pracy po urlopie rodzicielskim do Banku Spółdzielczego w Więcborku. Wolny czas spędza na czytaniu książek lub oglądaniu ciekawego filmu. Marzeniem mamy jest zdrowie dla rodziny, a przede wszystkim dla dzieci.


Porożyńska
Mama Maksymiliana dzięki temu,że syn uczęszcza do żłobka, wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim do PHU Osiński jako pracownik biurowy. Marzeniem mamy jest wycieczka do Paryża,a w wolny czas poświęca na spacery oraz fotografowanie.


stormowski
Tata Wiktora po urlopie wychowawczym powrócił do pracy w Gospodarstwie Rolnym Grodno Dwór. Wykonuje prace remontowe w zabytkowym pałacu. Tata Wiktora wolne chwile poświęca na wędkowaniu, naprawach komputerów oraz wycieczkach rowerowych z rodziną. Marzeniem taty jest ukończenie budowy domu rodzinnego oraz kupno nowego samochodu.


Chmarzyńska
Mama Alicji po urlopie macierzyńskim aktywizuje się zawodowo na stanowisku administracyjnym. Mama marzy o podróży do Chin i Australii. Wolny czas poświęca na czytanie książek o tematyce historycznej.


Kuc-Łobodzińska
Mama Oliwiera dzięki temu, że syn zaczął uczęszczać do Klubu Dziecięcego ma czas na prowadzenie własnej działalności. Mama interesuje się muzyką, dobrą książką, a także nowoczesnymi technologiami i prawem. Marzy o spokojnej przyszłości, stabilizacji i wycieczce do ciepłych krajów.


Karpacz
Mama Mateusza powróciła do pracy po urlopie macierzyńskim do Centrum kultury i Sztuki na stanowisko instruktora edukacji kulturalnej w oddziale w Piasecznie. Marzy o wycieczce do ciepłych krajów. Jej pasja jest pieczenie tortów.


Tadych-Rogozińska
Mama Lenki zaraz po urlopie macierzyńskim powróciła do pracy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Krajeńskim, jako główna księgowa. Marzy o skoku na bungiee. Interesuje się dobrą książką, w wolnym czasie eksperymentuje kulinarnie.


Wenda
Mama Jasia wraca do pracy po urlopie rodzicielskim do Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Zatrudniona jest na stanowisku instruktora sportu. Wolny czas spędza aktywnie na świeżym powietrzu. Marzeniem mamy jest rozwijanie się zawodowo.


Zakrzewska
Mama Carmen dzięki temu, że córka uczęszcza do Klubu Dziecięcego mogła ukończyć studia magisterskie i podjąć pracę na stanowisku handlowca w firmie produkcyjno-usługowej. Wolny czas spędza wraz z rodziną na wspólnych spacerach, wycieczkach rowerowych oraz pracach ogrodowych. Marzy o rodzinnej o=podróży dookoła świata.


Marasz
Mama Hani na rynek pracy powróciła po urlopie macierzyńskim. Interesuje się muzyką oraz filmem. Marzy o zdrowiu dla swojej córeczki oraz wycieczce do ciepłych krajów.


Pytlak
Mama Oliwiera na rynek pracy powróciła po urlopie macierzyńskim. Dzięki temu,że Oliwier dostał się do żłobka mogła podjąć pracę w sklepie spożywczym jako ekspedientka. Lubi czytać książki, głównie poezję. Marzeniem mamy jest aby synek i rodzina byli zdrowi.


Skiba
Mama Izy powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „DOKTÓR” na stanowisko pielęgniarki. W wolnym czasie mama spędza czas z rodziną na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rowerach i pracując na działce. Marzeniem mamy jej jest spędzić urlop w ciepłych krajach.


Fojucik
Mama Dorotki, dzięki temu, że Dorotka uczęszcza do Żłobka miała możliwość ukończenia kursu księgowej. Obecnie jest uczestnikiem Szkoły Rodzenia „Mamo, Tato tu jestem” działającej przy Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Krajeńskim i oczekuje na synusia. Ogromnym marzeniem mamy jest zwiedzenie amerykańskiej fabryki Coca-Coli. Wolny czas spędza przygotowując smaczne dania dla rodziny.


Mickiewicz
Mama Filipa powróciła na rynek pracy po urlopie macierzyńskim do Polomarket-u, pracuje na stanowisku kasjer-sprzedawca. W wolnym czasie lubi chodzić na spacery, słuchać muzyki oraz czytać książki. Marzy o podróży do ciepłych krajów oraz o skończeniu kursu kosmetycznego.


Bielecka
Mama Tymka po urlopie macierzyńskim powróciła do pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Marzeniem mamy jest rodzinne szusowanie na nartach. W chwilach wolnych od pracy zajmuje się rękodziełem, na przykład wykonuje ozdoby z filcu.


Suchomska
Mama Szymona, dzięki temu, że syn uczęszcza do Żłobka mogła podjąć aktywizację zawodową w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku instruktora edukacji kulturalnej w Oddziale w Włościborzu. W wolnej chwili tworzy anioły z drewna oraz interesuje się rękodziełem. Marzy o stabilizacji rodzinnej oraz zdrowiu dla najbliższych.


Błażewska
Mama Mieszka i Luizy powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Swoje spełnienie odnalazła w pracy z dziećmi. Mama marzy o domu z ogródkiem. Jej zainteresowaniem jest rękodzieło.


Reichelt
Tata Wiktora, dzięki aktywizacji zawodowej korzysta ze stażu w Centrum Sportu i Rekreacji. Lecz najchętniej odnalazłby się na stanowisku mechanika samochodowego – to nie tylko zawód taty, ale też pasja. Największym marzeniem, choć bardzo oczywistym tatusia jest zdrowie dla całej rodziny. W wolnych chwilach relaksuje się przemierzając kilometry swoim jednośladem.


Klajbor
Mama Oliwi dzięki temu, że córka uczęszcza do Klubu Dziecięcego mogła powrócić do pracy w firmie „Dukos Sp. z o. o. w Sępólnie Krajeńskim. W wolnej chwili lubi zrelaksować się z całą rodziną przy dobrym filmie. Mama Oliwki marzy o wyjeździe do SPA i o zdrowiu dla całej rodziny.


Lemańska-Jaworska
Mama Toli po urlopie wychowawczym powróciła do pracy na stanowisko pracownika biurowego w firmie handlowej. Jej największym marzeniem jest szczęście i zdrowie dla bliskich. Interesuje się podróżami, filmem oraz książką.


Jabłoński
Mama Rafała po urlopie wychowawczym powróciła do pracy w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim na stanowisko inspektora Wydziału Organizacyjnego. Mama Rafałka interesuje się fotografią, robiąc w wolnym czasie wiele zdjęć, a od niedawna aktywnie spędza wolny czas biegając. Marzeniem mamy jest znalezienie więcej czasu dla siebie i rodziny.


Czubkowska
Mama Agatki dzięki temu, iż córka uczęszcza do Klubu Dziecięcego powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Kraj. na stanowisku księgowej. Interesuje się rozwojem dziecka oraz sztuką. Marzy o zdrowiu dla całej rodziny, zagranicznej wycieczce oraz o rodzeństwie dla Agatki.


Daniluk
Mama Gracjana po urlopie macierzyńskim chciałaby podjąć aktywizację zawodową z zakresu administracji lub turystyki. Marzy o stabilizacji rodzinnej i podniesieniu swoich kwalifikacji językowych. Interesuje się modą, turystyką, sportem, lubi jeździć na rowerze i rolkach.


Plata
Mama Karola dzięki temu, że Karol uczęszcza do żłobka mogła podjąć aktywizację zawodową i otworzyć własną działalność gastronomiczną. Marzy o tym aby dzieci były zdrowe a jej firma dobrze funkcjonowała. Interesuje się gastronomią.


Krysiak
Mama Kuby i Layli dzięki temu, że Kubuś i Layla uczęszczają do żłobka mogła podjąć aktywizację zawodową. Rozpoczęła staż w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Kraj., jako opiekun osób starszych. Interesuje się wszystkim tym, co jest związane z dziećmi. Poszukuję nowych, ciekawych zabaw, po to aby urozmaicać czas swoim dzieciom. Wolny czas spędza wspólnie z dziećmi. Marzeniem mamy jest posiadanie własnego domu.


546C5955
Tata Jasia wrócił na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Gminnym Przedszkolu nr 2 „Bajka” w Sępólnie Kraj. na stanowisku konserwatora. Marzy o 2-miesięcznym  wyjeździe z rodziną  w góry, do SPA i wodnego parku. Wolny czas spędza na rybach z dziećmi.


546C6503
Mama Jasia i Franka po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy. Pracuje w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku inspektora do spraw planowania i zagospodarowania przestrzennego. Marzy o podróży z rodziną. Interesuje się tańcem współczesnym.


546C6075_1
Mama Izy na rynek pracy powróciła po urlopie wychowawczym. Spełnienie zawodowe odnalazła w pracy z dziećmi. Marzy o szczęściu i zdrowiu dla swoich najbliższych. Jej pasją jest rękodzieło i gotowanie.


Bettin 1
Tata Kosmy dzięki temu, iż syn uczęszcza do Klubu Dziecięcego mógł podjąć pracę za granicą – wykonuje prace sezonowe. W przyszłości chciałby podjąć pracę w Polsce. Marzy o tym by złowić przysłowiową złotą rybkę i móc podróżować wspólnie z całą rodziną. Interesuje się sportem, dobrym filmem. Obecnie jego całym światem jest rodzina.Lorbiecka
Mama Blanki podjęła pracę w sklepie spożywczym jako sprzedawca. Chciałaby aby Blanka była zdrowa i dorastała w szczęśliwej rodzinie. Marzy o tym, aby podjąć zatrudnienie w swoim zawodzie i pracować jako geodeta. W wolnych chwilach lubi poczytać i pooglądać ciekawy film.


Nita
Mama Wojtka powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Prywatnej Klinice Rehabilitacyjnej w Krojantach na stanowisku fizjoterapeutki. W wolnym czasie lubi chodzić na spacery, biegać oraz jeździć rowerem. Marzeniem mamy Wojtka jest dalsze kształcenie na kierunku fizjoterapii.


546C9028
Mama Diany dzięki temu, że córka uczęszcza do klubu mogła podjąć aktywizację zawodową. Rozpoczęła staż jako technik farmacji w aptece w Sośnie. Marzy o własnym domu. Interesuje się filmem, dobrą książką i podróżami.


Muller- brak opisu od sali 1
Mama Laury powróciła do pracy po urlopie macierzyńskim do sklepu Polo-Market. Marzeniem mamy jest zdrowie dla dzieci oraz własny dom z ogrodem. W wolnych chwilach spędza czas na fotografowaniu oraz czytaniu powieści i kryminałów.


STRĄPOĆ
Mama Kacpra po urlopie wychowawczym powróciła do pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim. Jej największym marzeniem jest rodzeństwo dla Kacpra. Wolny czas najchętniej spędza w gronie rodzinnym. Dużą przyjemność sprawia jej gotowanie dla najbliższych.


Kak
Mama Fabiana dzięki temu, że syn uczęszcza do żłobka aktywnie poszukuje pracy. Marzy o stabilizacji rodzinnej, o własnym mieszkaniu i zdrowiu dla syna. Głównie interesuje się siatkówką oraz filmem i muzyką.


Dworak
Mama Miłosza podjęła pracę w sklepie spożywczo-przemysłowym jako sprzedawca. Interesuje się filmem, przyrodą, a w wolnym czasie lubi pracę w ogrodzie. Jej marzeniem jest posiadanie własnego domku.


Weltrowska
Mama Huberta i Wiktora na rynek pracy powróciła po urlopie wychowawczym. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Marzy o posiadaniu prawa jazdy na samochód ciężarowy. Interesuje się architekturą zabytków.


Tryk
Mama Blanki powróciła na rynek pracy po urlopie macierzyńskim. Podjęła pracę w zakresie administracji biurowej oraz podnosi swoje kwalifikacje studiując zarządzanie finansami i rachunkowość. Czas wolny lubi spędzać z rodziną. Marzy o skoku ze spadochronem.


546C6237
Mama Igora wróciła do pracy na zastępstwo w Szkole Podstawowej w Pęperzynie, jako nauczyciel klas I-III oraz zakwalifikowała się do projektu 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy” realizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim. Marzeniem mamy jest stała praca oraz wybudowanie domu. Wolną chwilę poświęca na stylizowanie paznokci.


żebrzowska
Mama Hani wyraża chęć podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych i podjęcia nauki. Jej pasją jest hodowla zwierząt. Marzy o większej ilości czasu wolnego dla siebie, na realizację sowich pasji.


Idzikowska
Mama Roksany aktywnie poszukuje pracy, wyraża chęć i gotowość do podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych. Marzy o dużym domu dla swojej rodziny oraz o zdrowiu i szczęśliwym dzieciństwie dla swoich dzieci. Jej pasją jest gotowanie oraz czytanie książek.


Zielińska
Mama Oli powróciła na rynek pracy i spełnia się zawodowo w opiece nad małymi dziećmi. Marzy o tym, by jej córka była szczęśliwa i miała beztroskie dzieciństwo oraz o własnym domu z dużym ogrodem. Interesuje się muzyką, sztuką, sportem oraz filmem.


Dominiak
Mama Tycjana rozpoczęła kurs na prawo jazdy kat. B. Działania te mają rozszerzyć jej możliwości pozyskania pracy. Systematycznie kontaktuje się z doradcą zawodowym i przegląda oferty pracy. Marzy o zdrowiu dla swojego synka, własnym mieszkaniu i samochodzie. Interesuje się sportem, lubi jeździć rowerem, biegać oraz relaksować się przy dobrej muzyce rozwiązując krzyżówki.


Lewandowska
Mama Wojtka powróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Pracuje w Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sępólnie Krajeńskim. Marzy o wyjeździe do Australii. Jej pasją jest dobry film, ciekawa książka. W wolnej chwili interesuje się marketingiem sieciowym.


Tuńska
Mama Dominiki odnalazła się w pracy zawodowej jako wychowawca. Marzy o zdrowiu dla swoich bliskich oraz o większej ilości wolnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym. Jej pasją jest rękodzieło m.in. scrapbooking oraz aranżacja wnętrz.


Adamczak
Mama Julii powróciła do pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w firmie zajmującej się metaloplastyką jako manager. W wolnym czasie lubi bawić się z córeczką, wspólne wycieczki z rodziną oraz prace w ogrodzie. Marzy o większej ilości czasu, który mogłaby poświecić rodzinie.


kotowska
Mama Tomka powróciła na rynek pacy po urlopie macierzyńskim. Pracuje w Urzędzie Pracy jako inspektor powiatowy. Marzeniem mamy jest zdrowie dla dzieci oraz większa ilość wolnego czasu dla siebie.


Szlezer
Mama Borysa powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Kancelarii Radcy Prawnego jako pracownik biurowy. Interesuje się muzyką i filmem. Marzeniem mamy Borysa są dalekie podróże.


546C6276
Mama Bartka pracuje w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim jako opiekun do osób starszych. Marzeniem mamy Bartka jest mieć własny dom oraz zdrowie dla dzieci. Jej pasją jest rozwiązywanie krzyżówek


Grzelka
Mama Alana powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Małej Cerkwicy jako wychowawca. Marzeniem mamy jest spokojne, szczęśliwe życie dla swojej rodziny. Wolny czas poświęca na czytanie książek lub oglądanie filmów.


Krzanik
Mama Tomka powróciła do pracy po urlopie wychowawczym w firmie KAM-EKO jako przedstawiciel handlowy. Marzenie mamy jest otwarcie własnej herbaciarni. Pasją mamy jest gotowanie.


Tutula
Mama Wiktorii podjęła pracę zawodową w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Sępólnie Krajeńskim, jako starszy specjalista. Marzy o podróżowaniu, spokojnym przyszłym życiu oraz aby jej córeczka miała możliwość prawidłowego rozwoju.


Kamil
Tata Kamila powrócił do pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Zakładzie Handlowo-Produkcyjnym Solarstwo Jan Krasowski na stanowisku stolarza. Marzy o podróży dookoła świata. Chciałby poznać nowych ludzi, ich kulturę i zwyczaje. Głównie interesuje się sportem, a w wolnym czasie gra z synem w piłkę nożną.


Orzech
Mama Mikołaja na rynek pracy powróciła po urlopie macierzyńskim. Dzięki temu, że Mikołaj uczęszcza do żłobka powróciła do zakładu fryzjerskiego. Marzy o pięknym urlopie z dziećmi. Interesuje się wizażem i stylizacją.


Szczepańska
Mama Tymka powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje jako sekretarka w firmie zajmującej się produkcją i handlem wyrobów betonowych. W wolnym czasie lubi czytać książki, słuchać muzyki. Marzeniem mamy Tymka jest zrobienie prawa jazdy kat. C i zostać kierowcą samochodu ciężarowego.


Ciżmowska
Mama Szymona po jego przyjęciu do żłobka aktywizuje się zawodowo poprzez udział w projekcie „Wsparcie rodziny drogą do integracji” organizowanego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom”. Rozpoczęła szkolenie jako pracownik administracyjno-biurowy, po którym odbędzie staż. Marzy o dobrej pracy. Jej pasją jest gotowanie.


PYRC
Mama Klary powróciła do pacy po urlopie wychowawczym. Pracuje w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim jako instruktor edukacji kulturalnej. Marzy o dalszej samorealizacji, chciałaby w dalszym ciągu działać na rzecz społeczności, a przede wszystkim tym co robi chciałaby uszczęśliwiać innych. Interesuje się rozwojem dziecka, językiem migowym, muzyką, sztuką m.in. rysunkiem oraz tańcem. W wolnym czasie uwielbia gotować.


546C6656
Mama Amelki aktywnie poszukuje pracy, chętnie korzysta z różnorodnych szkoleń podnosząc kwalifikacje. Bardzo lubi szyć na maszynie. Marzy o tym, aby być zawsze z dziećmi oraz mieć własny dom i pracę.


Mama Mai
Mama Mai powróciła do pracy o urlopie macierzyńskim. Pracuje w Biedronce w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku zastępcy kierownika sklepu. Marzy o zdrowiu dla dziecka i o tym by życie się dobrze układało. Interesuje się muzyką i zwierzętami.


3
Mama Dominika aktywnie poszukuje pracy śledząc ogłoszenia w internecie oraz roznosząc CV. Chętnie uczestniczy w różnorodnych szkoleniach, kursach zawodowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Uwielbia czytać książki polskich autorów, a gdy dopisuje pogoda lubi jeździć rowerem. Marzy o tym, aby znaleźć pracę.


2
Tata Bartka jest w stałym kontakcie z doradcą zawodowym. Jego pasją jest wędkowanie oraz gry komputerowe. Marzeniem taty jest, aby syn był zawsze zdrowy.


546C8803
Mama Leny wróciła do pracy po urlopie wychowawczym. Pracuje w DPS w Suchorączku jako pracownik socjalny – starszy opiekun. Marzy o wycieczce na Wyspy Kanaryjskie. Wolny czas poświęca na zabawie z dziećmi. Każdą wolną chwilę spędza na działce i na pracach w ogrodzie.


ZDROJEWSKA
Mama Leona dzięki temu, że syn uczęszcza do Klubu Dziecięcego podnosi kwalifikacje zawodowe z zakresu ubezpieczeń. W przyszłości chciałaby podjąć pracę jako agent ubezpieczeniowy. Marzy o tym aby jej dziecko dorastało w spokojnym świecie. Interesuje się fotografią, filmem i dobrą książką.


546C6846
Mama Wiktorii dzięki temu, iż jej córka uczęszcza do żłobka powróciła do pracy w Netto na stanowisko magazyniera. W wolnym czasie lubi gotować. Marzy o dobrym wykształceniu dla swojej córeczki.


546C6481
Mama Marysi i Zosi odnalazła się w pracy zawodowej jako pracownik biurowy. Interesuje się aranżowaniem przestrzeni. Ponadto wolny czas poświęca na sport głównie siatkówkę. Marzy o zdrowiu dla rodziny, a w przyszłości o rodzeństwie – bracie dla swoich córek.


546C7053
Mama Niny powróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Pracuje w fabryce mebli Gabi, jako pośrednik sprzedaży. Interesuje się sportem, muzyką i językami obcymi. Chciałaby, aby wszyscy jej bliscy byli zdrowi i szczęśliwi.


RUDNIK
Mama Kuby podjęła pracę na stanowisku szwaczki w DUKO. Jej pasją jest praca z dziećmi, śpiew, taniec, książki o tematyce psychologicznej oraz joga. Marzy o posiadaniu prawa jazdy kat. B oraz stabilizacji i własnym mieszkaniu.


wolska
Mama Amelki dzięki temu, iż córka uczęszcza do Klubu Dziecięcego znalazła pracę w Zakładach Mięsnych H. Stokłosy, jako sprzedawca. Marzy o tym, by jej dzieci były szczęśliwe, żyły beztrosko oraz o podróży do Watykanu. Interesuje się zdrowym odżywianiem, muzyką oraz manicurie paznokci.


7 (2)
Mama Nikodema podjęła aktywizację zawodową po urlopie wychowawczym jako księgowa w Firmie K&K w Sępólnie Krajeńskim. Marzy o zdrowiu dla swoich dzieci oraz o wyjeździe zagranicznym. Jej pasją jest film, ciekawa książka oraz muzyka.


ŁASZCZYK
Mama Agatki powróciła do pracy w MDD na stanowisko księgowej. Jaj pasją jest jazda na rowerze i spacerowanie. Marzeniem mamy Agatki jest szczęście i zdrowy rozwój dzieci.


546C8941

Mama Kuby, dzięki uczęszczaniu przez Kubusia do żłobka znalazła pracę w Zespole Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim na stanowisku sekretarki. Marzenie mamy zrealizowało się wraz ze znalezieniem pracy. Mama marzy również o zdrowiu dla dziecka i tym, żeby wyrósł na dobrego człowieka. Interesuje się psychologią. Ponadto czas wolny lubi poświęcać dziecku na wspólnej zabawie.


KALLA
Mama Marka aktualnie poszukuje pracy. Systematycznie odwiedza doradcę zawodowego i przegląda oferty pracy. Marzy o tym by dostać pracę i móc realizować się zawodowo. Jej pasją jest zabawa z dziećmi, muzyka, sport, ciekawy film, książka.


546C5356
Mama Piotrusia aktywizuje się poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i kursach zawodowych w ramach projektu „Wsparcie rodzinie drogą do integracji” realizowanego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom”. Marzy o życiu bez problemów. Interesuje się stylizacją paznokci, kosmetyką wizażem. Lubi tworzyć figurki z mas plastycznych.


2
Mama Mikołaja aktywnie poszukuje pracy poprzez roznoszenie CV. Chciałaby pracować w szkole lub przedszkolu. Marzeniem mamy Mikołaja jest wybudować dom oraz szczęśliwa rodzina. Jej pasją są zwierzęta.


546C6173
Mama Oliwiera jest w trakcie poszukiwania pracy. Jest zainteresowaną pracą kucharki lub sprzątaczki. Marzeniem mamy Oliwiera jest zamieszkać wraz z synem we własnym mieszkaniu. W wolnych chwilach odpoczywa łowiąc ryby.


546C7358
Mama Ani podjęła pracę za granicą, wykonuje prace sezonowe. Marzy o dobrym wykształceniu dla swoich dzieci, o wykończeniu domu i o stworzeniu schroniska dla psów. Jej pasją jest kynologia, ogrodnictwo oraz dobra książka.


Kamila

Mama Kaliny na rynek prac powróciła po urlopie wychowawczym. Odnalazła się w pracy zawodowej z małymi dziećmi. Marzy o własnym domu i stabilizacji. Interesuje się pracami ręcznymi, scrabookingiem, ceramiką i podróżami.


1

Mama Macieja powróciła do pracy, jako nauczyciel w Szkole Specjalnej w Więcborku. Jaj pasją jest czytanie książek i szycie na maszynie. Aktywizowała się w projekcie „Akademia Umiejętności II”. Chciałaby, aby jej syn ciężko nie chorował i mieć stałą pracę.


IMG_3779
Mama Alicji powróciła do pracy po urlopie wychowawczym i podjęła naukę. Marzeniem mamy jest wyjazd do ciepłych krajów. W wolnych chwilach lubi czytać książki.


546C6302

Babcia Filipa , czynna zawodowo, z chwilą narodzin Filipa podjęła nad nim rolę opiekuna prawnego. Po urlopie wychowawczym powróciła do pracy w biurze rachunkowym zakładu usług budowlanych. Jej pasją są podróże.


2
Mama Huberta aktywnie poszukuje pracy. Systematycznie kontaktuje się z doradcą zawodowym. Interesuje się terapią zajęciową oraz rękodzielnictwem. W wolnym czasie wykonuje różnego rodzaju ozdoby, dekoracje. Marzy o tym, aby cała rodzina była zdrowa oraz o lepszym życiu.


546C5883

Mama Ksawerego powróciła na rynek pracy po urlopie wychowawczym, na stanowisko sprzedawcy. Marzeniem mamy jest zdrowie dla dzieci. Czas wolny poświęca na zabawie i naukę z dziećmi.


546C6689_1
Mama Oskara dzięki możliwości zapisania syna do Klubu Dziecięcego mogła podjąć staż zawodowy w Stowarzyszeniu „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim. Pracuje w Klubie Młodych Twórców jako instruktor kultury. Marzy o domu i zdrowiu dla swoich dzieci. Jej pasją są prace ręczne m. in. filcowanie, papierową wikliną, scrapbookingiem oraz decoupagiem.


<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE <![endif]-->
<!–[if gte mso 9]> <![endif]–>