20.06.2024

Żłobek w Sępólnie Kraj.: Poznajemy nasze przedszkole

Czerwiec jest miesiącem, w którym nasze aktywności związane są z przejściem do przedszkola, poznaniem budynku, placu zabaw oraz drogi, którą codziennie będziemy zmierzać do przedszkola. W mimionym tygodniu ciocie przygotowały dla nas zdjęcia budynków i placów zabaw naszych nowych przedszkoli, mogliśmy zobaczyć, jak wyglądają, jakie mają kolory oraz jakie atrakcje znajdują się na placach zabaw.  Z zaciekawieniem oglądaliśmy kolorowe zdjęcia, to budynki, w których będziemy się bawić, uczyć i spędzać miło czas z nowymi przyjaciółmi oraz panią. Na zdjęciach zobaczyliśmy nasze sale, w których będziemy budować wieże z klocków i rysować piękne obrazki. Po obejrzeniu zdjęć otrzymaliśmy obrazki naszych przedszkoli, które mieliśmy za zadanie pokolorować. Te wszystkie aktywności pomogą nam oswoić się z nowymi sytuacjami i rozwijać kluczowe umiejętności, które będą nam potrzebne w dalszym życiu przedszkolnym.
 

Młodsze dzieci doskonaliły umiejętności poznawcze, podczas układania puzzli z postaciami z bajek.