15.06.2022

Witamy najmłodszych w naszej Gminie!

Witamy!

 Dnia 14. czerwca  2022 roku rodzice ze swoimi dziećmi urodzonymi w II półroczu  2021 roku mieli przyjemność uczestniczyć w dwunastym powitaniu dzieci nowonarodzonych w Gminie Sępólno Krajeńskie. Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Pan Waldemar Stupałkowski, złożył serdeczne gratulacje szczęśliwym rodzicom. Maluszki otrzymały pamiątkowe ręczniki z wyhaftowanym wizerunkiem Wawrzynka.
Podczas uroczystości obecna była również wspomniana maskotka Wawrzynka, która zapraszała do wspólnych, pamiątkowych zdjęć oraz rozweselała gości. Spotkanie dało również możliwość zwiedzenia żłobka i klubu dziecięcego. Był to czas rozmów oraz wspólnej zabawy z dziećmi na salach.

W drugim półroczu 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie urodziło się 74 dzieci. Rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów wychowawczych a dzieciom dużo zdrowia, a także powodów do radości w eksplorowaniu otaczającego ich świata.

Zadanie realizowane w ramach IX edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie.