18.06.2021

Żłobek w Sępólnie Kraj.: Poznajemy świat przedszkolny.

W ostatnim czasie nasze 3-latki zostały zaproszone do przedszkoli. Aby ułatwić i wesprzeć ich w przejściu do nowej placówki ciocie przygotowały nam aktywności związane z przedszkolem.
Niebawem zakończymy pewien etap w naszym życiu i wkroczymy w następny. Towarzyszą  nam różne emocje od zaciekawienia przez lekki niepokój aż po podekscytowanie i euforie. Jednak ciocie wspierają nas w tym i stopniowo przygotowują do tych zmian. W minionym tygodniu poznawaliśmy wizerunek naszych przedszkoli i placów zabaw, do których już od września będziemy uczęszczać. Słuchaliśmy bajek czytanych przez ciocie o Kajtusiu i zajączku oraz  Zuzi , którzy idą do przedszkola. Układaliśmy puzzle, na których znajdowały się nasze przedszkola, trenując przy okazji motorykę małą naszych dłoni. Uczyliśmy się piosenki o ,,dzielnym przedszkolaku”.  Przed nami nowe wyzwania, nowi koledzy, nowe panie, zabawki, zabawy i aktywności. Ciekawe co nas czeka…