01.02.2021

Szkoła Rodzenia w Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj.: Nabór uczestników do projektu! Szkoła rodzenia „Mamo, tato tu jestem” VIII edycja.

W związku z realizacją VIII edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo tato tu jestem” Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. ogłasza nabór uczestników do projektu.

Projekt Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” VIII skierowany jest do mieszkańców Gminy Sępólno Krajeńskie w tym: rodziców planujących i oczekujących na narodziny dziecka, rodziców nieletnich jak i rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz rodziców i dzieci od urodzenia do 3 r.ż.

Zadanie realizowane będzie w siedzibie partnera projektu Żłobek i Klub Dziecięcy                    w Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj. przy ul. Młyńskiej 33

Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 lutego 2021 r.

- Szkoła Rodzenia od godz. 17:30

- Baby Caffe  od godz. 17:00

 

               Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj.  finansowane przez Gminę Sępólno Kraj. realizowane w ramach projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem VIII” są bezpłatne. Zapisów dokonywać można w siedzibie Żłobka i Klubu Dziecięcego w Centrum Małego Dziecka i Rodziny w Sępólnie Kraj.                                           przy ul. Młyńskiej 33 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 lub bezpośrednio na zajęciach.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy J