01.12.2021

Rośnijcie w zdrowiu! – witamy najmłodszych w naszej Gminie

logo3


29 listopada 2021 r. rodzice wraz ze swoimi pociechami urodzonymi w I półroczu 2021 r. uczestniczyli już w jedenastym, uroczystym powitaniu nowo narodzonych dzieci z Gminy Sępólno Krajeńskie.

 

Z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa odbyło się indywidualne powitanie najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Z rąk Burmistrza Sępólna Krajeńskiego, Pana Waldemara Stupałkowskiego, dzieci otrzymały pamiątkowe ręczniki z wizerunkiem Wawrzynka oraz listy gratulacyjne. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć także maskotki Wawrzynka, która rozweselała dzieci i zapraszała do wspólnych zdjęć.
W pierwszym półroczu 2021 w Gminie Sępólno Krajeńskie urodziło się 69 dzieci. Rodzicom raz jeszcze gratulujemy powiększenia rodziny i życzymy samych wychowawczych sukcesów, a dzieciom wiele powodów do radości, zdrowia i braku przeszkód w odkrywaniu otaczającego ich świata.
Zadanie realizowane w ramach VIII edycji projektu Szkoła Rodzenia „Mamo, tato tu jestem” Stowarzyszenia „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Kraj. finansowanego ze środków Gminy Sępólno Krajeńskie