31.07.2020

Żłobek w Sępólnie Kraj.: Idzie maluch do przedszkola.

Czeka nas kolejne wyzwanie – przedszkole, a razem z nim nowi przyjaciele, nowe panie, zabawki, aktywności i zabawy. Niebawem zakończymy pewien etap w naszym życiu i wejdziemy w kolejny.
Towarzyszą  nam różne emocje od zaciekawienia przez lekki niepokój aż po podekscytowanie
i radość. Jednak ciocie wspierają nas w tym i stopniowo przygotowują do tych zmian. W minionym tygodniu poznawaliśmy wizerunek naszych przedszkoli i placów zabaw, do których już od września będziemy uczęszczać. Słuchaliśmy bajek czytanych przez ciocie o Kajtusiu i zajączku, Zuzi i Kici Koci, którzy idą do przedszkola. Układaliśmy puzzle, na których znajdowały się nasze przedszkola, trenując przy okazji motorykę małą. Czekamy z niecierpliwością na nowe przygody w przedszkolu.