26.07.2019

Żłobek w Sępólnie Kraj.: Ze żłobka do przedszkola

Przed nami kolejne wyzwanie. Czeka na nas przedszkole, a razem z nim nowi przyjaciele, nowe panie, zabawki, zabawy i aktywności. Niebawem zakończymy pewien etap w naszym życiu i wejdziemy w kolejny, ale ciocie nas w tym wspierają i przygotowują do tych zmian. Podczas ostatniego tygodnia zaznajamialiśmy się z wizerunkiem naszych przedszkoli i placów zabaw, do których już od września będziemy uczęszczać. Słuchaliśmy bajek czytanych przez ciocie o Kajtusiu i zajączku, którzy idą do przedszkola. Dzieliliśmy się swoimi emocjami, które będą nam towarzyszyć podczas pierwszych dni w nowej placówce. Układaliśmy puzzle, na których znajdowały się nasze przedszkola,  ćwicząc przy okazji motorykę małą. Dzięki tym aktywnościom jesteśmy coraz bardziej gotowi na nowe wyzwania. Towarzyszą  nam różne emocje  od zaciekawienia przez lekki niepokój aż po podekscytowanie i radość. Nie możemy się już doczekać, kiedy od września pójdziemy do naszego nowego przedszkola.